Nachádzate sa: TALIANSKO » Región FRIULI

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Školské - mládežnícke skupiny
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región FRIULI


  

Región FRIULI – je vzdialený necelých 600 km od Bratislavy, patrí k najstarším a najznámejším prímorským turistickým oblastiam. Pre všetky letoviská, ktoré sa nachádzajú v tomto regióne, sú typické dlhé pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou zábavných, športových, gastronomických a kultúrnych služieb.


LIGNANO

– jedno z najkrajších a najlepšie vybavených letovísk v tejto časti Jadranu. Má tri časti, hlavná časť sa nazýva Sabbiadoro, druhá časť v borovicovom háji – Pineta (kľudná lokalita), tretia časť – Riviera (kľudná rezidenčná časť). Poskytuje podmienky pre aktívnu dovolenku so širokou ponukou zábavných a športových služieb (bezplatné požičanie bicyklov, plážový volejbal, miniklub), aquaparku, zábavných parkov, golfu a diskoték. V časti Sabbiadoro sa nachádzajú aj verejné bezplatné pláže a vyhradená pláž pre „psíčkárov“, v Pinete a Riviere sú len privátne pláže s platenými službami (platí sa na mieste).
GRADO

– príťažlivé letovisko, obdarené krásnym prírodným prostredím, vynikajúcimi klimatickými podmienkami a viac ako 3 km dlhou, mierne do mora sa zvažujúcou plážou. Turistov však priťahuje aj historické jadro mesta (založené Rimanmi) s romantickými uličkami a námestiami.