Nachádzate sa: TALIANSKO » Región VENETO

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Školské - mládežnícke skupiny
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

Región VENETO


  

Región VENETO – je vzdialený necelých 600 km od Bratislavy, patrí k najstarším a najznámejším prímorským turistickým oblastiam. Pre všetky letoviská, ktoré sa nachádzajú v tomto regióne, sú typické dlhé pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou zábavných, športových, gastronomických a kultúrnych služieb.


BIBIONE

– dlhé pobrežie je lemované píniovými hájmi, morská voda je tu mimoriadne čistá, obohatená veľkým množstvom liečivých solí a jódu. Mestečko je rozdelené do 4 častí – Lido dei Pini, Spiaggia, Lido del Sole a Pineda, pričom vo všetkých je dostatok zelene v alejových uličkách.
PORTO SANTA MARGHERITA DI CAORLE

– tisíckami turistov je každoročne vyhľadávané hlavne pre možnosť prežiť dovolenku v kľude a v obklopení zeleňou. Letovisko má okrem krásneho prístavu plachetníc aj rozsiahlu sieť pizzérií, reštaurácií, barov, kaviarní a obchodov. Možno tu využiť vodné bicykle i neďaleký vodný park v Caorle s množstvom vodných tobogánov a iných zábavných atrakcií.
CAORLE

jedno z najobľúbenejších prímorských letovísk sa nachádza asi 65 km severne od Benátok. Atmosféra tohto malého historického mestečka vyniká hlavne v letnej sezóne s príchodom turistov. Nájdete tu romantické veľmi pekné historické centrum s typickými farebnými domčekmi, úzkymi uličkami plnými obchodíkov, pizzerií a kaviarničiek. Caorle ponúka dlhé piesočné pláže z jemného piesku a tiež dostatok zábavy pre malých aj veľkých.
LIDO DI JESOLO

– najväčšie a jedno z najnavštevovanejších letovísk, nachádza sa len 20 km od Benátok. Naprieč celým Lidom vedie promenáda s veľkou koncentráciou reštaurácií, pizzérií, kaviarní, obchodov, barov a diskoték. Nachádza sa tu aj obľúbený vodný park.
ROSOLINA MARE

– malé príjemné mestečko, obklopené borovicovým lesíkom nachádza sa asi 60 km južne od Benátok. Vy-vára vynikajúce predpoklady pre strávenie príjemnej dovolenky s množstvom reštaurácií, kaviarní a diskoték. Ideálne miesto k výletom do národného parku delty rieky Pád, do historických miest Benátky a Padova.